גם אנחנו יוצאים לחופשה מרוכזת

כתיבה ביומדיקל תפסיק לקבל הזמנות חדשות ב-18 במרץ, ועובדיה יהיו בחופש בכל חודש אפריל. נשמח לעמוד לרשותכם לאחר מכן.

 

מחזור חיי מחקר ביו-רפואי       

תצפיות קליניות ספרות מדעית חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את שלב התצפיות הקליניות עם שאלת המחקר חץ המחבר את שלב הספרות המדעית עם שאלת המחקר שאלת המחקר חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר הביו-רפואי תכנון מחקר ביו-רפואי חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון המחקר עם תכנון (בסיסי, מפורט) תכנון (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת הצעת המחקר כתיבת הצעת מחקר חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת בקשה למימון (גראנט) כתיבת בקשה למימון (גראנט) חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטוקול המחקר עם תכנון (בסיסי,מפורט) חץ המחבר את שלב כתיבת הצעת המחקר עם שלב אישור הצעת המחקר חץ המחבר את שלב כתיבת בקשה למימון (גראנט) עם שלב השגת המימון אישור הצעת מחקר השגת מימון חץ המחבר את תכנון (בסיסי,מפורט) עם פרוטקול המחקר חץ המחבר את אישור הצעת המחקר לפרוטוקול המחקר חץ המחבר את השגת מימון לפרוטוקול המחקר פרוטוקול מחקר חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטקול מחקר עם אישור ועדת הלסינקי אישור ועדת הלסינקי חץ המחבר את אישור ועדת הלסינקי עם רישום במאגרי מידע רישום במאגרי מידע חץ המחבר את רישום במאגרי מידע עם גיוס והרצה גיוס והרצה חץ המחבר את גיוס והרצה עם ניתוח תוצאות ניתוח תוצאות חץ המחבר את ניתוח תוצאות עם דיווח דיווח

כתיבה ביומדיקל בכנס ביומד 2010

כתיבה ביומדיקל הייתה אחת הספונסרים בכנס ביומד האחרון
עמוד הבית >> אודות החברה

אודות כתיבה ביומדיקל

מי אנחנו?

הנהלת החברה

מי בצוות העובדים?

יעוד החברה

ערכי החברה

מתודולוגיה תפעולית

פרטי יצירת קשר


מי אנחנו?

כתיבה ביומדיקל מתמחה ביעוץ, הנחיה וסיוע לחוקרים רבים בראשית דרכם, קלינאים, מנהלים אשר עסוקים בניהול שוטף ואינם יכולים להקדיש זמן רב לכתיבה, או למי שמבצע את המחקר כחלק מן החובות לתואר אקדמי מסוים (MA, MSc, MPH, MD, Ph.D ואחרים). כל תוצריה עומדים בסטנדרטים מדעיים גבוהים.

אנו בכתיבה ביומדיקל לעולם לא קופאים על השמרים. מתוך רצון להציע שירותים טובים יותר ללקוחותינו, במיוחד בתחום הדינמי של המחקר והכתיבה הביו-רפואיים, אנו מתעדכנים לגבי מתודולוגיות כתיבה חדשות תוך למידה ושיפור מתמידים.

כמו כן, אנו עורכים סקרי שביעות-רצון לקוחותינו ומבצעים למידה השוואתית (benchmarking) ביחס לגופי ידע מקבילים בעולם (ארה"ב, אוסטרליה, קנדה ובריטניה).

הנהלת החברה

גדי בר און: מנכ"ל ומנהל מקצועי תמונה של גדי בר און

בעל תואר MA בהצטיינות בגרונטולוגיה מאוניברסיטת חיפה, MBA בהצטיינות יתרה מאוניברסיטת דרבי ו-MA בהצטיינות במזרחנות מאוניברסיטת חיפה.

אחראי על ניהול הפרוייקטים בכתיבה ביומדיקל ועל הייעוץ העסקי והאסטרטגי בחברת אקסיגו פתרונות עסקיים בע"מ. בשנים שקדמו להקמת כתיבה ביומדיקל, ניהל את התכנים והפרוייקטים בגאמא כתיבה אקדמית ניהל פרוייקטים עתירי ידע בתפקיד מנהל פרוייקטים בכיר בקבוצת "ארית מערכות", קבוצה ותיקה בענף פיתוח וייצור סימולטורים. בתפקידיו הקודמים, ניהל פרוייקטים של פיתוח מארזי הדרכה וכתיבת ספרות מקצועית לחברות פרטיות וארגונים ציבוריים.

את תחילת הקריירה העסקית שלו עשה גדי בקבוצת "מאיר", עבורה ניהל, במשך שלוש שנים, סניפים של חברת "אוטו סנטר".

במסגרת "קרן הישג", גדי מעביר בהתנדבות סדנאות כתיבה אקדמית במחקרים איכותניים וכמותיים לסטודנטים שהוכרו כחיילים בודדדים. במסגרת תרומתו לקהילה, הוא מפעיל ומנהל את משמר השכונה במקום מגוריו מאז 2007. על פעילותו במשמר השכונה, הוא נבחר ל"איש השנה" שנת 2007 על ידי "מגזין המושבות" על פעילותו ותרומתו למען הקהילה.

פרסומים של גדי בר און:

גדי בר-און מנהל שני בלוגים. האחד הוא בלוג כתיבה ביו-רפואית ב-Blogspot, והאחר הוא בלוג כתיבה אקדמית בקפה TheMarker.

ניתן ליצור קשר עם גדי בכתובת barongad@ktivabio.com.

מי בצוות העובדים?


כתיבה ביומדיקל מעסיקה חוקרים מנוסים ומוכשרים בתחום הכתיבה הביו-רפואית, כולם בעלי תואר Ph.D, העומדים בקריטריונים הגבוהים של החברה. לכל עובדינו יכולת הדרכה וחניכה, וגישה שירותית המעמידה את הלקוח/ה במרכז העשיה והמחוייבות האישית. תחומי ההתמחות שלנו מגוונים וכוללים בין השאר את מדעי הרפואה, ביולוגיה, ביולוגיה תיאורטית, ביו-טכנולוגיה, נוירוביולוגיה, אימנולוגיה, קרדיולוגיה, רפואה פנימית וביו-כימיה.

כמו כן, כתיבה ביומדיקל מעסיקה מתרגמים, מידענים וסטטיסטיקאיים מומחים בתחומם המחוייבים לתוצרים מקצועיים ואיכותיים.

אנו יודעים שלכל בעיה יש פתרון, ולכן אנו נעזרים ביועצים נוספים על פי תחום ההתמחות הספציפי הנדרש. גם הם עומדים בקריטריונים הגבוהים של החברה.

כתיבה ביומדיקל הינה בבעלות מלאה של אקסיגו פתרונות עסקיים בע"מ (ח.פ. 514144534).

יעוד החברה


כתיבה ביומדיקל מסייעת לסטודנטים/ות הלומדים/ות לתואר שני ושלישי בתחומי המחקר הביו-רפואי לעמוד במטלותיהם/ן, הן מבחינת איכות מדעית והן מבחינת עמידה בלוחות זמנים. כמו כן, החברה מסייעת לחוקרים המכינים הצעות מחקר ופרוטוקול מחקר במדעי הטבע, מכוני מחקר, בתי-חולים, קופות חולים, רופאים וחברת סטראט-אפ. כתיבה ביומדיקל מהווה מרכז מידע מוביל בו ניתן להסתייע כדי לגבש וליישם אסטרטגיות יעילות ואפקטיביות בכתיבה ביו-רפואית. תהליכי ותוצרי הייעוץ וההסתייעות ב"כתיבה ביומדיקל" מאפשרים את העצמת היכולות המדעיות והמחקריות של לקוחותיה.

ערכי החברה


כתיבה ביומדיקל מציבה את האמון כערך המרכזי שלה ושל כלל עובדיה. על-כן, החברה מתחייבת לעמוד בכל התחייבויותיה ללקוחותיה. שמירה מלאה על חיסיון לקוחות החברה היא ערך מוביל בחברה ובקרב כלל עובדיה.

אנו מכבדים את זכויות היוצרים באשר הם. על-כן, כתיבה ביומדיקל מתחייבת לכך שתוצריה חפים מפלגיריזם (פלגיריזם – שימוש ברעיונות, טקסטים, תרשימים ושאר הון אינטלקטואלי, אשר פותח על-ידי אדם אחר, בעוד שהכותב טוען שאלו הם תוצרי עבודתו המקורית). אנו מספקים אך ורק תוצרים איכותיים, מתוך הכרה בכך שהיעד המרכזי של לקוחותינו הוא שתוצרינו יעמדו בסטנדרטים מדעיים ומחקריים גבוהים. יצירתיות וחדשנות בתחומי המחקר הביו-רפואי הן אבני הבסיס עליהן מושתתים הייעוץ, ההנחיה והסיוע בכתיבה. אנו יודעים שלכל לקוח/ה יש צרכים וציפיות הספציפיים לו/ה, ולכן אנו מתאימים את שירותינו לכל לקוח/ה באמצעות תהליך פרסונליזציה.

כתיבה ביומדיקל איננה עוסקת בקניה או מכירה של עבודות מוכנות.

מתודולוגיה תפעולית


כל פניית לקוח/ה אל החברה מנותחת בהנהלת החברה, ונבחנת התאמת יכולות וזמינות יועצי ומומחי החברה לצורכי הלקוח/ה. רק לאחר שקיימת וודאות מלאה כי החברה יכולה לעמוד בציפיות הלקוח/ה (כמו: היקף, מורכבות, לוחות זמנים), מתבצעת ההתקשרות העסקית עם הלקוח/ה. ההתקשרות העסקית מתבצעת מוקדם ככל הניתן (על-מנת שלא "לבזבז את זמן" הפרוייקט) והיא כוללת, בין השאר, הגדרת "ציפיות לקוח" מפורטת, הגדרת מינון מעורבות הלקוח/ה בתהליכי הפקת התוצרים (יעוץ וסיוע בכתיבה ובמחקר) הגדרת אבני דרך לבקרת התהליך והגדרת לוחות זמנים.

ההתקשרות העסקית נערכת בין אקסיגו פתרונות עסקיים בע"מ לבין הלקוח.

פרטי יצירת קשר

מעוניינים גם אתם ליהנות משירותינו? צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

טלפון: 077-4250515 | פקס: 153-77-4250515 | info@ktivabio.com | ת.ד. 58, קיסריה