גם אנחנו יוצאים לחופשה מרוכזת

כתיבה ביומדיקל תפסיק לקבל הזמנות חדשות ב-18 במרץ, ועובדיה יהיו בחופש בכל חודש אפריל. נשמח לעמוד לרשותכם לאחר מכן.

 

מחזור חיי מחקר ביו-רפואי       

תצפיות קליניות ספרות מדעית חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את שלב התצפיות הקליניות עם שאלת המחקר חץ המחבר את שלב הספרות המדעית עם שאלת המחקר שאלת המחקר חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר הביו-רפואי תכנון מחקר ביו-רפואי חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון המחקר עם תכנון (בסיסי, מפורט) תכנון (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת הצעת המחקר כתיבת הצעת מחקר חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת בקשה למימון (גראנט) כתיבת בקשה למימון (גראנט) חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטוקול המחקר עם תכנון (בסיסי,מפורט) חץ המחבר את שלב כתיבת הצעת המחקר עם שלב אישור הצעת המחקר חץ המחבר את שלב כתיבת בקשה למימון (גראנט) עם שלב השגת המימון אישור הצעת מחקר השגת מימון חץ המחבר את תכנון (בסיסי,מפורט) עם פרוטקול המחקר חץ המחבר את אישור הצעת המחקר לפרוטוקול המחקר חץ המחבר את השגת מימון לפרוטוקול המחקר פרוטוקול מחקר חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטקול מחקר עם אישור ועדת הלסינקי אישור ועדת הלסינקי חץ המחבר את אישור ועדת הלסינקי עם רישום במאגרי מידע רישום במאגרי מידע חץ המחבר את רישום במאגרי מידע עם גיוס והרצה גיוס והרצה חץ המחבר את גיוס והרצה עם ניתוח תוצאות ניתוח תוצאות חץ המחבר את ניתוח תוצאות עם דיווח דיווח

כתיבה ביומדיקל בכנס ביומד 2010

כתיבה ביומדיקל הייתה אחת הספונסרים בכנס ביומד האחרון
עמוד הבית >> דרושים

דרושים

כתיבה ביומדיקל עוסקת ביעוץ וסיוע בכתיבה ביו-רפואית לסטודנטים הלומדים לתואר שני ושלישי ולחוקרים במדעי הטבע והחיים. כמו כן, היא מספקת שירותי כתיבה ביו-רפואית לחברות, בתי חולים, קופות חולים ומכוני מחקר.

כל המודעות פונות לנשים ולגברים כאחד. כל המשרות, מלבד משרת יועץ ומנחה להנחיה פרונטלית, מתבצעות מהבית. כולן על בסיס פרילנס, ועל כן דורשות הנפקת חשבונית או קבלה על ידי העוסק עצמו.

נא לפנות בצירוף קו"ח וציון מספר משרה. דיסקרטיות מובטחת.

יועץ ועורך לכתיבה ביו-רפואית (משרה מס' 242)

סטטיסטיקאי למחקרים רפואיים (משרה מס' 243)

מתרגם מסמכים רפואיים וקליניים מערבית (משרה מס' 244)

מתרגם מסמכים רפואיים וקליניים מרוסית (משרה מס' 245)


יועץ ועורך לכתיבה ביו-רפואית (משרה מס' 242)

האם אתה בעל PhD? האם אתה מומחה במתודולוגיות מחקר במחקרים קליניים, אפידמיולוגיים או בשניהם? האם הפרסומים שלך פורסמו בכתבי עת מדעיים איכותיים? האם פירסמת מאמרים בשלוש השנים האחרונות? האם יש לך ניסיון מוכח בכתיבת בקשות מימון (גראנטים) שהתקבלו? האם יש לך ניסיון מוכח בכתיבת פרוטוקולי מחקר? האם אתה בקיא בהנחיות GCP וה- ICH? האם ניחנת ביחסי אנוש גבוהים, והינך בעל ניסיון בהנחיית סטודנטים או חוקרים בביצוע מחקר בתחומים ביו-רפואיים? אם כן, בוא לעבוד כיועץ ועורך בכתיבה ביומדיקל.

אנו מחפשים יועץ ומסייע לחוקרים וסטודנטים בלימודי תואר שני ושלישי בתכנון מחקר, בכתיבת הצעת מחקר, בכתיבת בקשת מימון (גראנט), בכתיבת פרוטוקל מחקר, בכתיבת בקשות לועדת הלסינקי ובכתיבת מאמרים לכתבי עת. המשרה דורשת התחייבות לעמוד בלוחות זמנים.

סטטיסטיקאי למחקרים רפואיים (משרה מספר 243)

סטטיסטיקאים בכתיבה ביומדיקל עוסקים ביעוץ וסיוע לסטודנטים לגבי הפרוצדורות הסטטיסטיות הרלוונטיות למחקריהם, ובביצוע ניתוחים ברמות שונות. אם אתה מומחה בסטטיסטיקה ובעל ניסיון מוכח של לפחות 3 שנים בביצוע אנליזות סטטיסטיות מורכבות במחקרים רפואיים (קליניים, אפימדיולוגיים או שניהם), מקומך איתנו.

המשרה הינה משרת פרילאנס הנעשית מהבית. המשרה כוללת תכנון וניתוח סטטיסטי של מחקרים קליניים ואפידמיולוגיים, תכנון שאלונים וניתוח סקרים וכתיבת פרק הממצאים במאמרים המפורסמים בכתבי עת מדעיים.

נדרשת יכולת לסייע בחישוב ולחשב גודל המדגם הנדרש לביצוע המחקר בעוצמה סטטיסטית נאותה; לאתר פתרונות כאשר לא ניתן לגייס את גודל המדגם הנדרש; לבחור בניתוח הנכון ומתן הסבר אישי על הבחירה; לבצע ניתוחים פרמטריים או א-פרמטריים בהתאם להתפלגות המשתנים, גודל המדגם ושיקולים נוספים; לבצע ניתוחים חד-משתניים ורב-משתניים, כגון חישוב יחס צולב או סיכון יחסי, רגישות וסגוליות של בדיקות ועקומות ROC, ניתוחי שונות, מבחני t מסוגים שונים, מבחני חי-בריבוע, חישוב מקדמי מתאם, ניתוחי רגרסיה (לינארית, לוגיסטית, COX וכד'); ולפרש את התוצאות (בכתב ובעל-פה) באופן בו יובן כל התהליך גם על ידי מי שחלף זמן רב מאז שלמד בשיעורי הסטטיסטיקה. בנוסף, PhD הינו חובה.

מתרגם מסמכים רפואיים וקליניים מערבית (משרה מס' 244)

האם אתה בעל תואר MD או PhD בתחומים רפואיים, וערבית היא שפת האם שלך? האם אתה בעל שליטה גבוהה באנגלית ובעברית, ואתה מתרגם מסמכים רפואיים וקליניים באופן מהיר ומדוייק? האם אתה יכול לתרגם תוך כדי התאמת התרגום לקהל היעד, כמו חוקרים, מומחים רפואיים, רשויות פיקוח מחקרים וניסויים קליניים, מטופלים, צרכני שירותים, מוצרים ותכשירים רפואיים?

אם כן, בוא לעבוד אצלנו כמתרגם מסמכים רפואיים וקליניים מאנגלית לערבית ולעברית, ומערבית לאנגלית ולעברית.

מתרגם מסמכים רפואיים וקליניים מרוסית (משרה מס' 245)

האם אתה דובר רוסית ילידי, והינך בעל תואר MD או PhD בתחומים רפואיים? האם אתה מתרגם מסמכים רפואיים וקליניים באופן מהיר ומדוייק, ובעל שליטה גבוהה באנגלית ובעברית? האם אתה יכול לתרגם תוך כדי התאמת התרגום לקהל היעד, כמו חוקרים, מומחים רפואיים, רשויות פיקוח מחקרים וניסויים קליניים, מטופלים, צרכני שירותים, מוצרים ותכשירים רפואיים?

אם כן, בוא לעבוד אצלנו כמתרגם מסמכים רפואיים וקליניים מאנגלית לרוסית ולעברית, ומרוסית לאנגלית ולעברית.

כאמור, כל המשרות מיועדות לנשים ולגברים כאחד.

טלפון: 077-4250515 | פקס: 153-77-4250515 | info@ktivabio.com | ת.ד. 58, קיסריה