גם אנחנו יוצאים לחופשה מרוכזת

כתיבה ביומדיקל תפסיק לקבל הזמנות חדשות ב-18 במרץ, ועובדיה יהיו בחופש בכל חודש אפריל. נשמח לעמוד לרשותכם לאחר מכן.

 

מחזור חיי מחקר ביו-רפואי       

תצפיות קליניות ספרות מדעית חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את שלב התצפיות הקליניות עם שאלת המחקר חץ המחבר את שלב הספרות המדעית עם שאלת המחקר שאלת המחקר חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר הביו-רפואי תכנון מחקר ביו-רפואי חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון המחקר עם תכנון (בסיסי, מפורט) תכנון (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת הצעת המחקר כתיבת הצעת מחקר חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת בקשה למימון (גראנט) כתיבת בקשה למימון (גראנט) חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטוקול המחקר עם תכנון (בסיסי,מפורט) חץ המחבר את שלב כתיבת הצעת המחקר עם שלב אישור הצעת המחקר חץ המחבר את שלב כתיבת בקשה למימון (גראנט) עם שלב השגת המימון אישור הצעת מחקר השגת מימון חץ המחבר את תכנון (בסיסי,מפורט) עם פרוטקול המחקר חץ המחבר את אישור הצעת המחקר לפרוטוקול המחקר חץ המחבר את השגת מימון לפרוטוקול המחקר פרוטוקול מחקר חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטקול מחקר עם אישור ועדת הלסינקי אישור ועדת הלסינקי חץ המחבר את אישור ועדת הלסינקי עם רישום במאגרי מידע רישום במאגרי מידע חץ המחבר את רישום במאגרי מידע עם גיוס והרצה גיוס והרצה חץ המחבר את גיוס והרצה עם ניתוח תוצאות ניתוח תוצאות חץ המחבר את ניתוח תוצאות עם דיווח דיווח

כתיבה ביומדיקל בכנס ביומד 2010

כתיבה ביומדיקל הייתה אחת הספונסרים בכנס ביומד האחרון
עמוד הבית >> תכנון מחקר ביו-רפואי

תכנון מחקר ביו-רפואי

סיוע לחוקרים

סיוע לכותבי תיזה ועבודת דוקטורט במדעי החיים והטבע

סיוע לחוקרים

המפתח העיקרי להצלחת פרויקט מחקר בתחום הביו-רפואי הינו תכנון מחקר מפורט ונכון של מטרות, שיטות, חומרים, איסוף נתונים ועיבודם, ולכן זהו ללא ספק השלב החשוב ביותר בתהליך המחקר. טעויות בתכנון מחקר ביו-רפואי יהיה קשה, ולעיתים אף בלתי אפשרי, לתקן בהמשך. טעויות כאלו יכולות להשפיע על היכולת להשיג מימון למחקר, לגייס נבדקים, להריץ את המחקר, לאסוף ולנתח את הנתונים בצורה נוחה ונאותה, ובמיוחד – לאשר את המחקר כעבודה לתואר מתקדם ולפרסמו בכנסים ובכתבי-עת מדעיים.

כמו כן, צריך תכנון מחקר ביו-רפואי לעמוד בכללים מחייבים, כגון נוהל GCP הבינלאומי, תקנות משרד הבריאות, והכללים הפנימיים של הגוף במסגרתו הוא מבוצע. כללים אלו, העוסקים באתיקה ובמתודולוגיה, עוברים בשנים האחרונות בהדרגה תהליך של החמרה, על מנת להבטיח את זכויות הנבדקים ואת איכות הנתונים במחקר.

במחקר ביו-רפואי נתקלים באתגרים רבים.

אחד האתגרים המשמעותיים שבהם הוא ההכרח לתכנן באופן נכון את המחקר. השלכות תכנון מחקר לקוי יתגלו לרוב בשלבים מאוחרים, כמו שלב עיבוד הנתונים, הכתיבה או הפרסום. לאחר ביצוע רוב עבודת המחקר והשקעת הכסף, מאוחר מדי לתקנן. תופעה זו מתרחשת, בין השאר, מכיוון שחוקרים רבים אינם מנוסים מספיק בתכנון מחקר ביו-רפואי ואינם מודעים לכללים ולסטנדרטים השונים המתעדכנים במהירות. כמו כן, חוקרים רבים אינם מודעים להטיות רבות שיכולות להיגרם במחקר רפואי ולדרכים למנוע, לתקן או להעריך אותן.

בנוסף, נדרשת מיומנות גבוהה בכתיבה מדעית המאפשרת ניסוח ועריכה של הצעת מחקר אשר מציגה דרך ניסויית לפתרון הבעיה הנחקרת. כתיבה מדעית נועדה להעביר אינפורמציה מורכבת, רעיונות ופרוצדורות מורכבים לידי מסמך מדויק ובהיר.

לעיתים האתגר נובע מחוסר מומחיות בתחום המחקר המסוים בפרט, ובשטח המדעי בכלל. לדוגמא, ההתמחות שלכם היא בכירורגיה ופרויקט המחקר שלכם, הוא בתחום הביולוגיה המולקולארית, שהוא תחום מסועף ורחב מאוד. הפרסומים הם רבים מאוד וקיים קושי למי שאיננו בקיא היטב בתחום לעשות שימוש יעיל בספרות הרבה הקיימת.

לעיתים ההנחיה איננה מספקת מסיבות מגוונות. לבסוף, בהנתן התקציב המוגבל של תקציבי מחקר קיים הכרח למצות באופן המיטבי את התקציב. לשם כך נדרש תכנון יעיל.

אנחנו יכולים לסייע לך.

כתיבה ביומדיקל מציעה לך סיוע ועזרה בתכנון מחקר ביו-רפואי, באמצעות חוקרים בעלי תואר Ph.D בתחומי המחקר הביו-רפואי, שלהם ניסיון רב בסיוע לחוקרים לתכנן מחקר ביו-רפואי. מומלץ לפנות אלינו מוקדם ככל האפשר, כדי שנשקול יחדיו את האפשרויות השונות לביצוע המחקר, וכך למנוע מראש טעויות יקרות ובלתי הפיכות.

בתכנון המחקר נסייע לך ב:

תחומי ההתמחות שלנו מגוונים וכוללים, בין השאר, את מדעי הרפואה, מחקרים קליניים, מחקרים וסקרים אפידמיולוגיים, ביולוגיה, ביולוגיה תיאורטית, ביו-טכנולוגיה, נוירוביולוגיה, אימונולוגיה, קרדיולוגיה, רפואה פנימית וביו-כימיה.

זקוק לסיוע בתכנון מחקר ביו-רפואי?

אמור לנו מה הוא האתגר שניצב בפניך, ואנחנו נגדיל יחד איתך את ערך פעילות המחקר או הפיתוח שלך ונעלה משמעותית את איכותו.

סיוע לכותבי תיזה ועבודת דוקטורט במדעי החיים והטבע

במדעי החיים והטבע יש דוקטורנטים (תלמידים לתואר שלישי) וחוקרים שהם בעלי תואר MD ואשר הם מעוניינים לקבל תואר PhD ועלכן הם נדרשים להגיש את "עבודת הדוקטור" באמצעות חיבור מדעי המכונה דוקטורט או דיסרטציה. בהינתן אישורים ספציפיים, ניתן להגיש את עבודת הדוקטור כאסופת מאמרים המציגים את תוצאות מחקריו של החוקר, ואשר פורסמו או התקבלו לפרסום בכתבי עת מדעיים איכותיים. עבודת דוקטור זו נקראת "דוקטורט מאמרים". בנוסף, סטודנטים לתואר שני במדעי החיים והטבע נדרשים לכתוב תיזה.

כותבים רבים של תיזה ועבודת דוקטורט (PhD) נתקלים בהנחיה חסרה או בלתי מספקת וסיטואציה זו מציבה בפניהם אתגר, המצטרף לעומסים הנובעים מהעבודה השוטפת בתחומים המחקריים, הקליניים והרפואיים.

כתיבה ביומדיקל מציעה לך סיוע והנחייה בהכנת תיזה ועבודת דוקטור באמצעות חוקרים בעלי תואר Ph.D בתחומי המחקר הביו-רפואי, שלהם ניסיון רב בסיוע והנחיה בכתיבה ברמה מדעית גבוהה בעברית ובאנגלית.

התחייבות לשמירת סודיות וזכויות הלקוח

עם פנייתך אלינו מובטחת לך דיסקרטיות מלאה. אנחנו מתחייבים על שמירת סודיותך וזכויות היוצרים והקניין הרוחני שלך בכל המסמכים אותם אתה מעביר ומקבל מאיתנו.

בחירת נושא התיזה והדוקטורט

נסייע לך לזהות את הנושא שבו תוכל לערוך מחקר חדשני התורם לתחום. זאת, בין השאר, בכך שנסייע לך בבדיקת ההיתכנות היישומית של המחקר. בדיקת ההיתכנות כוללת את מידת הענין שיש לך בנושא, מורכבות הנושא הנחקר, זמינות ונגישות אל שדה המחקר ולכלי המחקר.

הכנת הצעת מחקר

נסייע לך בהכנת הצעת מחקר אשר תשכנע את הקוראים לגבי יכולתך לבצע בהצלחה את המחקר המוצע. מסמך הצעת המחקר יהיה בהתאם להיקף הנדרש, ובסטנדרטים מדעיים גבוהים. בנוסף, נסייע לך להכין הצעת מחקר אשר תבהיר את חדשנות ותרומת המחקר המוצע על ידך לתחום הנחקר. בעת הצורך, נסייע לך ליישם את הערות הקוראים עד שתאושר הצעת המחקר.

לצד שירותים אלו, המיועדים לכותבי תיזה ועבודת דוקטור, אנו מציעים שירותים נוספים הרלוונטיים גם הם: עריכה מדעית ועיבודים סטטיסטיים הניתנים בעברית ובאנגלית.

תחומי ההתמחות שלנו מגוונים וכוללים, בין השאר, את מדעי הרפואה, מחקרים קליניים, מחקרים וסקרים אפידמיולוגיים, ביולוגיה, ביולוגיה תיאורטית, ביו-טכנולוגיה, נוירוביולוגיה, אימונולוגיה, קרדיולוגיה, רפואה פנימית וביו-כימיה.

אתה מכין תיזה או עבודת דוקטורט (PhD) במדעי החיים או במדעי הטבע וחסרה לך הנחיה? יש לך תיזה או עבודת דוקטור מורכבת, ונדרש סיוע מקצועי כדי להביאה לידי סיום ברמה גבוהה? פנה אלינו והמומחים שלנו יסייעו לך לסיימה בהצלחה.

איך מתבצע תהליך הסיוע שלנו

ניתן להסתייע במומחים שלנו בפגישות ייעוץ פרונטלי פנים אל פנים או באמצעות התכתבות בדוא"ל. כך, נוכל לעזור לך בבחירת נושא התיזה או הדוקטורט, הכנת הצעת מחקר, עריכה מדעית ועיבודים סטטיסטיים.

הצלחת ההנחיה והייעוץ מבוססת על שילוב סימולטני של חמישה גורמים:


שילוב סימולטני של חמשת מרכיבי הייעוץ


תרשים המציג את שילובם הסימולטני של חמשת מרכיבי הייעות

הייעוץ וההנחיה יכולים להיות מודולריים. משך פגישת ייעוץ הינו כ-60 דקות. ניתן לערוך סדרת מפגשי ייעוץ, אך הם יהיו במרווחים של לפחות 24 שעות בין פגישה לפגישה. המרווחים נועדו לאפשר לך להפנים את שלמדת במפגש הקודם ולעיתים להכין "שיעורי בית" שיכללו חלקים מתוך המטלה שעליך להכין. בנוסף, המרווחים נועדו לאפשר ליועץ שלנו להתכונן לקראת הפגישה הבאה איתך.תהליך הייעוץ וההנחייה בפגישה חד פעמית


תרשים המתאר את תהליך הייעוץ וההנחיה בפגישה חד פעמית

תהליך הייעוץ וההנחייה בסדרת מפגשים


תרשים המתאר את תהליך הייעוץ וההנחיה בסדרת מפגשים

יש לך חוסר הנחיה בהכנת התיזה או עבודת הדוקטורט? פנה אלינו ונסייע לך במהלך ביצועה.

טלפון: 077-4250515 | פקס: 153-77-4250515 | info@ktivabio.com | ת.ד. 58, קיסריה