גם אנחנו יוצאים לחופשה מרוכזת

כתיבה ביומדיקל תפסיק לקבל הזמנות חדשות ב-18 במרץ, ועובדיה יהיו בחופש בכל חודש אפריל. נשמח לעמוד לרשותכם לאחר מכן.

 

מחזור חיי מחקר ביו-רפואי       

תצפיות קליניות ספרות מדעית חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את שלב התצפיות הקליניות עם שאלת המחקר חץ המחבר את שלב הספרות המדעית עם שאלת המחקר שאלת המחקר חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר הביו-רפואי תכנון מחקר ביו-רפואי חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון המחקר עם תכנון (בסיסי, מפורט) תכנון (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת הצעת המחקר כתיבת הצעת מחקר חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת בקשה למימון (גראנט) כתיבת בקשה למימון (גראנט) חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטוקול המחקר עם תכנון (בסיסי,מפורט) חץ המחבר את שלב כתיבת הצעת המחקר עם שלב אישור הצעת המחקר חץ המחבר את שלב כתיבת בקשה למימון (גראנט) עם שלב השגת המימון אישור הצעת מחקר השגת מימון חץ המחבר את תכנון (בסיסי,מפורט) עם פרוטקול המחקר חץ המחבר את אישור הצעת המחקר לפרוטוקול המחקר חץ המחבר את השגת מימון לפרוטוקול המחקר פרוטוקול מחקר חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטקול מחקר עם אישור ועדת הלסינקי אישור ועדת הלסינקי חץ המחבר את אישור ועדת הלסינקי עם רישום במאגרי מידע רישום במאגרי מידע חץ המחבר את רישום במאגרי מידע עם גיוס והרצה גיוס והרצה חץ המחבר את גיוס והרצה עם ניתוח תוצאות ניתוח תוצאות חץ המחבר את ניתוח תוצאות עם דיווח דיווח

כתיבה ביומדיקל בכנס ביומד 2010

כתיבה ביומדיקל הייתה אחת הספונסרים בכנס ביומד האחרון
עמוד הבית >> כתיבת מאמר לכתב עת מדעי

כתיבת מאמר לכתב עת מדעי

כתיבת מאמר לכתב עת מדעי בתחום הביו-רפואי מיועדת להביאו לידי פרסום, וזאת לצורך השגה של מספר מטרות חשובות. הפרסום מאפשר להביא את הפרוייקט שנחקר לידיעת הקהילייה המדעית וכך להציג את הממצאים בפני קהל היעד, לקבל על ממצאי המחקר משוב ולהמשיך את המחקר על ידי חוקרים אחרים ברחבי העולם. בנוסף מהווה פרסום מאמרים בכתבי עת מדעיים איכותיים תנאי הכרחי לקידום אקדמי של החוקר ותנאי כמעט הכרחי לקבלת מימון על ידי מענקי מחקר תחרותיים (גראנטים).

פרסום מאמרים מוצלחים בראשית הקריירה המדעית הינו פקטור חשוב ביותר להמשך פיתוח הקריירה בתחום המחקר הביו-רפואי, ומהווה גורם מפתח בקידום אקדמי, קבלת מענקי מחקר וקבלה למקומות עבודה יוקרתיים בארץ ובחו"ל. ויתור או פשרה בתהליך כתיבת מאמר לכתב עת מדעי עלול למנוע הכרה בעבודה הרבה שהושקעה במחקר.

כתיבת מאמר לפרסום בעתונות מקצועית (Peer Reviewed) בין-לאומית אינה דבר של מה בכך. עקב ריבוי המחקרים הנעשים בתחום הביו-רפואי ברחבי העולם, משימת פרסום מאמרים בכתבי עת מדעיים איכותיים הופכת יותר ויותר קשה. לכן, חוקרים רבים נאלצים להתפשר על פרסום מאמרים בכתבי עת מדעיים פחות איכותיים או לחילופין – לא מגיעים כלל לפרסם את ממצאיהם בכתב עת מדעי המסווג באיכות סבירה.

חוקרים רבים בראשית דרכם, מאסטרנטים, דוקטורנטים, רופאים ובעלי מקצוע פארא-רפואי, נדרשים לכתיבת מאמרים ולפרסמם בכתבי עת מדעיים. פעולה חשובה זו דורשת ידע ומיומנות בכתיבה מדעית אשר שונים מאלו הנרכשים בכתיבה אקדמית אחרת, כגון כתיבת תזה או דיסרטציה, וחוקרים רבים נתקלים בקשיים ובדחיות בעת הנסיונות לפרסם את מאמריהם הראשונים.

לצורך כתיבת מאמרים לכתבי עת מדעיים בתחום הביו-רפואי נדרשת בקיאות בכללים המפורסמים על ידי הועידה הבינלאומית של עורכי כתבי העת הרפואיים (ICMJE) ובסטנדרטים מחייבים אחרים של דיווח על מחקרים רפואיים.

כמו כן נדרשת כתיבה מדעית איכותית לצורך סיכום התוצאות וביצוע הערכה ביקורתית של תרומתן לידע הרלוונטי לתחום המחקר.

למאמרים במדעי הטבע והחיים יש מבנה וצורה קבועים ואופייניים. הם נכתבים על פי כללי כתיבה מדעית שמחייבת ניסוחים מקצועיים, פשוטים וברורים ללא מתן אפשרות לרב-משמעויות.

לרוב מבנה המאמר כולל:


אנחנו יכולים לסייע לך בכתיבת מאמרים.

בכתיבה ביומדיקל מועסקים חוקרים המנוסים בכתיבת מאמרים לכתבי עת מדעיים בתחום הביו-רפואי. הם בקיאים בתקנים ובנורמות המקובלות לדיווח על תוצאות מחקר מקורי, מאמרי סקירה, דיווחי מקרה וסוגים אחרים של פרסומים רפואיים. הם מכירים היטב את תהליך השליחה של מאמרים מדעיים לפרסום והתכתובת עם עורכי כתב העת.

תחומי ההתמחות שלנו מגוונים וכוללים בין השאר את מדעי הרפואה, ביולוגיה, ביולוגיה תיאורטית, ביו-טכנולוגיה, נוירוביולוגיה, אימנולוגיה, קרדיולוגיה, רפואה פנימית וביו-כימיה.

החוקרים שלנו יסייעו לך בכל השלבים הנדרשים על מנת להגיע לפרסום המאמר:


למי מיועד שירות הסיוע בכתיבת מאמר לכתב עת ביו-רפואי?


כתיבה ביומדיקל מתחייבת לשמור על הדיסקרטיות שלך באופן מוחלט.

כמו כן, כתיבה ביומדיקל מתחייבת לשמור על זכויות היוצרים והקניין הרוחני שלך בכל מסמך אשר תעביר אלינו לצורך כתיבת המאמר ובכל מסמך אשר יועבר אליך לצורך זה. בנוסף, כתיבה ביומדיקל מתחייבת לשמור על סודיות המידע אליו ייחשפו יועצינו במסגרת תהליך כתיבת המאמר לכתב העת.

אלו אינן הבטחות בעלמא, שכן הן מגובות בהסכם סודיות שעליו אנו חתומים על-פי בקשתכם.

זקוק לסיוע בכתיבת מאמר לכתב עת מדעי בתחום הביו-רפואי?

פנה אלינו ואנחנו נסייע לך לפרסם את המאמר.

טלפון: 077-4250515 | פקס: 153-77-4250515 | info@ktivabio.com | ת.ד. 58, קיסריה