גם אנחנו יוצאים לחופשה מרוכזת

כתיבה ביומדיקל תפסיק לקבל הזמנות חדשות ב-18 במרץ, ועובדיה יהיו בחופש בכל חודש אפריל. נשמח לעמוד לרשותכם לאחר מכן.

 

מחזור חיי מחקר ביו-רפואי       

תצפיות קליניות ספרות מדעית חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את שלב התצפיות הקליניות עם שאלת המחקר חץ המחבר את שלב הספרות המדעית עם שאלת המחקר שאלת המחקר חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר הביו-רפואי תכנון מחקר ביו-רפואי חץ המחבר את שאלת המחקר עם תכנון המחקר (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון המחקר עם תכנון (בסיסי, מפורט) תכנון (בסיסי, מפורט) חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת הצעת המחקר כתיבת הצעת מחקר חץ המחבר את תכנון (בסיסי, מפורט) עם כתיבת בקשה למימון (גראנט) כתיבת בקשה למימון (גראנט) חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטוקול המחקר עם תכנון (בסיסי,מפורט) חץ המחבר את שלב כתיבת הצעת המחקר עם שלב אישור הצעת המחקר חץ המחבר את שלב כתיבת בקשה למימון (גראנט) עם שלב השגת המימון אישור הצעת מחקר השגת מימון חץ המחבר את תכנון (בסיסי,מפורט) עם פרוטקול המחקר חץ המחבר את אישור הצעת המחקר לפרוטוקול המחקר חץ המחבר את השגת מימון לפרוטוקול המחקר פרוטוקול מחקר חץ המחבר את שלב הדיווח בחזרה לספרות המדעית חץ המחבר את פרוטקול מחקר עם אישור ועדת הלסינקי אישור ועדת הלסינקי חץ המחבר את אישור ועדת הלסינקי עם רישום במאגרי מידע רישום במאגרי מידע חץ המחבר את רישום במאגרי מידע עם גיוס והרצה גיוס והרצה חץ המחבר את גיוס והרצה עם ניתוח תוצאות ניתוח תוצאות חץ המחבר את ניתוח תוצאות עם דיווח דיווח

כתיבה ביומדיקל בכנס ביומד 2010

כתיבה ביומדיקל הייתה אחת הספונסרים בכנס ביומד האחרון
עמוד הבית >> השתלמויות והדרכה במחקר רפואי

השתלמויות והדרכה במחקר רפואי

מחקרים רפואיים וביו-רפואיים מאופיינים בהקפדה מחמירה על נהלי תכנון, ביצוע ודיווח. זאת, בהתאם לדרישות המחמירות של יעילות, בטיחות ואתיקה מחקרית המקובלות בתחום. מאפיין נוסף של מחקרים רפואיים הינו עלותם הגבוהה. כל אלה דורשים מיומנות ובקיאות גבוהה של החוקרים ושל הקלינאים העוסקים בביצוע מחקרים, בכתיבת וקריאת מאמרים ובהצגת תוצאות המחקרים. כדי לגשר על הפער בין הידע הקיים לבין הידע הנדרש פיתחנו תוכניות הדרכה ייעודיות בתחומים אלה.

תוכניות ההדרכה מתמקדות במערכי המחקר והמושגים השימושיים בהצגת הנתונים וניתוחם במחקר קליני. עם זאת, העקרונות המוצגים בתוכניות אלו נכונים גם למחקרים פארא-קליניים.

מובטחת לכם שביעות רצון גבוהה מהשתתפות בתוכניות ההדרכה שלנו, שכן אנחנו מקשיבים לכם ולצורכיכם הספציפיים, ומתאמים עימכם ציפיות בתחילת ההדרכה. כמו כן, תוכניות ההדרכה מועברות על ידי מומחי "כתיבה ביומדיקל" שהם בעלי ניסיון מוצלח מאוד בכל תחום אותו הם מדריכים.

תוכניות ההדרכה

מעוניין להשתתף בתוכניות ההדרכה? מעוניין שנעביר אותן במוסד הרפואי שלך? צור קשר וניבחן ללא כל עלות או התחייבות שלך את צורכיך. לאחר מכן, נתאים את התוכנית לתחום הספציפי שבו אתה או החוקרים והמתמחים אצלך עוסקים בו, ונעמיד לרשותך את המדריכים שלנו שכולם חוקרים בעלי תואר Ph.D בתחומים רפואיים.

ביצוע תוכנית הדרכה מותנה בהשתתפות של לפחות חמישה משתתפים. מספר המשתתפים המקסימאלי הינו חמישה עשר.

טלפון: 077-4250515 | פקס: 153-77-4250515 | info@ktivabio.com | ת.ד. 58, קיסריה